Witaj, jestem Sławek.

Dziękuję, że odwiedziłeś mój świat fotografii. Wierzę, że znajdziesz tu nietuzinkowe sesje, interesujące portrety, piękne krajobrazy i smakowite zdjęcia potraw. Enjoy…

Witaj, jestem Sławek.
Fotografuję od 30 lat

Fotografuję od 30 lat

Moim pierwszym aparatem był FED4, niezwykła maszyna radzieckiej produkcji, podobnie jak słynna Smiena czy Zorka. Później czekał mnie spory przeskok technologiczny, wymarzony i zdobyty „z pod lady” ZENIT 12XP z elektronicznym światłomierzem diodowym. To były wspaniałe czasy stałoogniskowych obiektywów, filmów ORWO i weekendów spędzonych w łazience w oparach chemii.

Moją drugą pasją od najmłodszych lat są podróże

Zawsze byłem ciekawy świata. Inspirują mnie dalekie, egzotyczne podróże jak i wypady do miejsc dobrze znanych a za każdym razem odkrywanych na nowo. Jako fotograf mam więc możliwość łączenia przyjemnego z przyjemnym. W trakcie wypraw fotograficznych zwracam uwagę na codzienne zachowania tubylców, fascynuje mnie „ulica”, jej klimat i specyfika. Przez wizjer i obiektyw poznaje świat, miejsca, ludzi oraz kulturę. A wyjątkowe obrazy zostają wówczas na zawsze.

Moją drugą pasją od najmłodszych lat są podróże

Czy wiesz że…

  • możemy razem spędzić czas w podróży, gdzie nauczę Cię patrzenia, poszukiwania tematów i fotograficznych detali niezauważalnych często przez zabieganych turystów,
  • pokażę Ci triki obsługi Twojego aparatu dzięki czemu szybko poprawisz swoją technikę fotografowania,
  • pomogę Ci zorganizować wyjazd, przygotować trasę podróży i podpowiem gdzie znajdziesz wyjątkowe plenery, dzięki którym Twoje selfie pobiją rekordy popularności.
Jako fotograf patrzę inaczej

Jako fotograf patrzę inaczej

Skupiam się na „obiekcie” sesji niezależnie czy jest to człowiek, krajobraz, miasto czy potrawa. W każdym momencie szukam wyjątkowych emocji, eksponuję niezauważalne detale, staram się wydobyć charakter człowieka. W podróży fotografuje głównie w formie reportażowej z wykorzystaniem światła zastanego, bo to ono pokazuje realizm sytuacji i atmosferę miejsca.

Zastanawiałeś się kiedyś nad:

  • zrobieniem sesji portretowej, okolicznościowej lub charakterystycznie artystycznej dla Ciebie lub w prezencie dla Twoich bliskich,
  • przygotowaniem reportażu z Twojej wyjątkowej imprezy, wyjazdu lub wydarzenia,
  • przygotowaniem materiału fotograficznego wspierającego działania marketingowe Twojej firmy,
  • powieszeniem na ścianie swojego mieszkania wyjątkowej, artystycznej fotografii dowolnie wybranej z prezentowanych na stronie? Każda z fotografii może być przez Ciebie zamówiona w formie wydruku na papierze fotograficznym i oprawiona w ramę.